Monday, 24/05/13, 23:04
Welcome Noob | RSS
no expectation... just be...
Main | UFC - Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » NFF » Općenito » UFC (Borbe u kavezu (ne ptičji))
UFC
ZGstrokeDate: Friday, 09/09/18, 18:54 | Message # 1
Lieutenant
Group: NFF - ovac
Messages: 49
Status: Offline
Borba Mirko vs Junior Dos Santos...............??????

Imam neki filing da bi Mirkec opet mogao dobiti po pičiču, normalno ako uđe bahat i pun sebe.
Nadam se da će biti dobra brza i žestoka borba.


NFF Extreme
 
konokoDate: Saturday, 09/09/19, 11:24 | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 137
Status: Offline
ne znam, a kad je fight?ja sam mislio da je mirko u penziji(saborskoj) he he

JUST BE...
 
duleDate: Saturday, 09/09/19, 11:55 | Message # 3
Sergeant
Group: Moderators
Messages: 25
Status: Offline
U noci sa sub na ned u 04.00, repriza u ned u 20.00. Bas nemam nikakav osjecaj glede danasnje borbe, ovog tipa ne poznam pa nemogu ni neku prognozicu rec.......
 
Cro_GladiatorDate: Sunday, 09/09/20, 11:34 | Message # 4
Lieutenant
Group: NFF - ovac
Messages: 65
Status: Offline
I još jedna blijeda partija...još jednom Mirko izlazi iz ringa poražen i osramoćen.
Stvarno mislim da je bilo dosta. Ajde čovječe u penziju. sad
 
ZGstrokeDate: Sunday, 09/09/20, 21:08 | Message # 5
Lieutenant
Group: NFF - ovac
Messages: 49
Status: Offline
Kao što sam i predvidio Mirkec je dobio po pičiču, heheheheheh bacite oko na njegov korner u kojem su dva poluraspadnuta dinosaura hahahahaha, umjesto dae tu trener koji da mu govori kaj da radi u kavezu ono dva stara prdonje ???????prestrašno.
Vrijeme je da ode u penziju i da se prestane preseravat dok mu netko kičmu ne slomi jer UFC je malo prevelik zalogaj za mirkeca.

Added (2009-09-20, 9:08 Pm)
---------------------------------------------
Evo Dule samo da te uputim i odgovorim: Santos je nokautirao Werduma u prvoj rundi, a Werdum je dugogodišnji prvak u điuđici (legenda) i jedan od mnogih koji je pobijedio Gonzagu, a Gonzage se sjećamo kada je KO Mirkeca sa high kickom, prema tome opasan tip sa jakim udaračkim alatom.
Sada bih ja mogao elaborat napisati o svakom ali ukratko, Mirko promjeni kompletan tim s kojim radiš jer to su NJUBOVI koji nemaju pojma o mma sportu kao takvom danas. Grešaka ima puno i treba puno raditi na tome da postane komletan borac, po meni on je 50% borac i samo sa takvima može parirat nažalost.

Eto, ako nekoga još nešto zanima neka slobodno pita, pošto mma pratim već godinama i to mie u neku ruku hobi.

pozz


NFF Extreme
 
duleDate: Monday, 09/09/21, 09:51 | Message # 6
Sergeant
Group: Moderators
Messages: 25
Status: Offline
Kolko sam ja skuzio, on je sam najavio da bi ovo mogao bit kraj ako ne pobijedi. A sad i poslije borbe citam da je izjavio da mu se to vise jednostavno neda.
 
Forum » NFF » Općenito » UFC (Borbe u kavezu (ne ptičji))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024

Create a free website with uCoz