Tuesday, 24/05/14, 09:30
Welcome Noob | RSS
no expectation... just be...
Main | operation flshpoint? - Page 2 - Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » NFF » Općenito » operation flshpoint?
operation flshpoint?
ZGstrokeDate: Wednesday, 09/10/14, 17:03 | Message # 16
Lieutenant
Group: NFF - ovac
Messages: 49
Status: Offline
Brane daj malo opširniji prikaz igre i kakav je mp, jel dobar, sistem bodovanja, klan itd.....

pozz


NFF Extreme
 
Cro_GladiatorDate: Friday, 09/10/16, 11:47 | Message # 17
Lieutenant
Group: NFF - ovac
Messages: 65
Status: Offline
Pa napisao sam kratak dojam na GP-u. Multi još nisam isprobao, moram se malo naviknuti na kontrole i na realno napravljeno puškaranje koje nema veze s ostalim FPS-ovima prije nego li se suočim s nabrijanim likovima online.
A i pročitao sam da još serveri štekaju, odnosno da nije sve skroz uštimano pa bi vjerojatno trebali i patch izdati.

Uglavnom meni se igra sviđa i mislim da bi co-op (kad bi se uspjeli skupiti četvorica) bio ultra zabavan. Tako da uzimajte ljudi! Na Shoptu, zbog velikog pada funte, dođe nekih 270kn pa mislim da se stvarno isplati uzeti (znam da je recesija, ali za igre se uvijek ima)...

 
ZGstrokeDate: Friday, 09/10/16, 15:05 | Message # 18
Lieutenant
Group: NFF - ovac
Messages: 49
Status: Offline
Da i bDw JEBE MI SE ZA gp.........prema tome ako pišeš neki dojam, bilo bi u redu da napišeš na našim stranicama koju riječ?????

NFF Extreme
 
Cro_GladiatorDate: Friday, 09/10/16, 15:51 | Message # 19
Lieutenant
Group: NFF - ovac
Messages: 65
Status: Offline
Sorry stroke, zaboravio sam da bojkotiraš GP pa evo copy-paste verzija:

"Evo odigrao sam dvije misije... pa da sažmem dojmove:
Počeo sam kampanju (na najlakšoj postavci, naravno) i nakon kratkog uvoda koji prepričava zašto je došlo do sukoba između Rusa i Kineza, u koji su čudom umiješani Ameri, igra vas odmah baca u akciju. Sam tutorial su mogli i malo bolje izvesti (bar nešto kao trening-kamp u prvom djelu), ovako ćete se malo duže morati privikavati na kontrole i samu mehaniku igre i uz to ste odmah zapovjednik jednog squada što dodatno komplicira sam uvod u igru.
No nakon par sati privikavanja i umiranja igra će vam, začudo, biti sve bolja i bolja.

Ne trebam ni spominjati kako je sve napravljeno da bi se dočarala prava ratna atmosfera, tako da je za pohvalu što je onaj stari osjećaj straha vjerno prenesen u nastavak. Rambo stil ovdje ne postoji nego šuljanje (šprintanje) od zaklona do zaklona i razmjena vatre na udaljenostima i preko 300m (naravno prije toga morate uočiti gdje se nalaze protivnici što zna biti dosta teško). Tu do izražaja dolaze odlična oružja i vjerno prenesena mehanika leta zrna, u prijevodu... što ste dalje od mete morate više podignuti nišan kako biste je pogodili. I pucanje jednog po jednog metka će biti od velike pomoći jer rafalom na tim daljinama nećete ništa pogoditi.

Grafika na PS3... mogu reći da je čisto ok, ništa spektakularno, ali ni ružno, uglavnom zadovoljavajuće. No možda i najveća čar ove igre leži u coop-u, koji ima apsolutno ogroman potencijal i mislim da bi se samo tako i trebala prelaziti kampanja (pogotovo na najvećoj težini) jer ćete tako, glupe i frustrirajuće botove, zamijeniti pravim ljudima na koje se možete derati ako nešto pogriješe. Uglavnom zabava je zajamčena.

Ne da mi se više pisati, pa da zaključim... usprkos mlakim recenzijama igra me ipak ugodno iznenadila i uspjela prikovati za tv, tako da je preporučujem svima koji su željni malo realnijeg napucavanja od onog na koje smo navikli u COD i inim serijalima.
Da dodam da igra ima dosta mana no o njim drugi put."

Budući je ovo drugi put, evo par mana:
- nezanimljiva i nevažna priča, te nikakav razvoj iste oko likova, što znaći da će vas boliti k**** za vaše suborce (segment u kojem COD serijal briljira)
- neispolirana grafika PS3 verzije
- glupi bugovi i još gluplji AI (problem koji se rješava co-op-om)
- je#eni kosooki gadovi koji su me headšotirali svaki put kad sam pokušavao voziti jeep, a da ne spominjem da su me s par rafala skinuli dok sam vozio helić

O dobrim stranama igre, drugi put.... happy

 
ZGstrokeDate: Saturday, 09/10/17, 08:14 | Message # 20
Lieutenant
Group: NFF - ovac
Messages: 49
Status: Offline
Jako dobro.....sada znam da ga neću kupiti hehehehehe

NFF Extreme
 
konokoDate: Sunday, 09/11/22, 10:23 | Message # 21
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 137
Status: Offline
u ponedjeljak krece moj primjerak,glad za koji dan coop

JUST BE...
 
Cro_GladiatorDate: Sunday, 09/11/22, 12:06 | Message # 22
Lieutenant
Group: NFF - ovac
Messages: 65
Status: Offline
Prvo se malo izvježbaj (odnosno odigraj prvu misiju) pa onda krećemo na hardcore.
Ionako je razlika, što se težine tiče, samo u HUD-u.
smile
 
Forum » NFF » Općenito » operation flshpoint?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Copyright MyCorp © 2024

Create a free website with uCoz