Monday, 24/05/13, 22:16
Welcome Noob | RSS
no expectation... just be...
Main | Offtopic - Page 5 - Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » NFF » Općenito » Offtopic (Ova tema služi kao CHAT i u nju pišite što god želite!!!!)
Offtopic
konokoDate: Tuesday, 09/10/13, 16:16 | Message # 61
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 137
Status: Offline
nabavio sam gran turismo prolog pa ako imate neko dogovoreno vrijeme utrkivanja javite tongue

JUST BE...
 
konokoDate: Sunday, 09/10/18, 13:50 | Message # 62
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 137
Status: Offline
za ljubitelje nogometa

Osvojite PS3 Slim na PES 2010 turniru!
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Osvojite PS3 Slim na PES 2010 turniru!Nedavno smo najavili novi veliki PES turnir pod našom organizacijom, Profil Megastore PES 2010 turnir, organiziran da se proslavi izlazak nove verzije ove popularne nogometne igre. No tada vam nismo objavili što možete osvojiti ako se pokažete dovoljno dobrim i odnesete pobjedu na turniru. Danas je vrijeme za veliko otkrivanje, a kao što i vi vidite po naslovu ove vijesti, glavna nagrada turnira je konzola Playstation 3 Slim sa 120 gb hard diska te igrom Buzz: Mozak Hrvatske. Naravno, biti će nagrađeni i oni koji završe na drugom i trećem mjestu, a za njih su rezervirani također vrijedni poklon paketi video igara (da, množina) iz Videotopa. Zvuči dobro zar ne? Što onda čekate? Prijavite se još danas, već mnogi jesu. Jednostavno kliknite na link ispod, pročitajte informacije i ispunite prijavu za turnir.

LINK: Profil Megastore PES 2010 turnir - prijave i informacije
ne znam zasto nije iskopiralo link http://www.hcl.hr/


JUST BE...
 
ivanDate: Sunday, 09/10/18, 15:58 | Message # 63
Sergeant
Group: NFF - ovac
Messages: 25
Status: Offline
Ja i Dule se znamo u GT-u dogovorit za time trail, izaberemo stazu i autu pa tko ima bolje vrijeme. Npr. pogledaj pod rankings stazu Fuji GT, auto je BMW Concept tii, fizika je na standard, tu obojica vrijeme imamo u prvih 50 a i Dule na toj stazi ima super vrijeme sa Alfom borom. E da i Dule mi je mentor u GT-u biggrin

PSN ID: ladder93

Message edited by ivan - Sunday, 09/10/18, 15:59
 
duleDate: Tuesday, 09/10/20, 10:39 | Message # 64
Sergeant
Group: Moderators
Messages: 25
Status: Offline
Alfa brera, ucenice moj. nego, znas da sa bmw tii nisam jos ni probao skinut ono sad vec prastaro vrijeme. nekako me integralka, brera i swift zaokupili pa nisam bas ono probao.
 
konokoDate: Tuesday, 09/10/20, 19:44 | Message # 65
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 137
Status: Offline
evo sluzbeno izbivam do ponedjeljka pa se vidimo next week nadam se uz uncharted

JUST BE...
 
NofumeDate: Friday, 09/10/23, 14:52 | Message # 66
Private
Group: NFF - ovac
Messages: 12
Status: Offline
Stiže Uncharted 2 Special Edition pa se vidimo ubrzo na PSNu. Joj kad raspalim sa zlatnim kalašom smile smile smile
 
konokoDate: Sunday, 09/11/01, 11:05 | Message # 67
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 137
Status: Offline
Mislili ste da Modern Warfare 2 ima najluđu specijalnu ediciju igre zajedno sa svojim NVG naočalama? E pa, to sada dolazi u pitanje jer je Sony otkrio „ultimativnu ediciju“ nadolazeće akcijske avanture God of War 3. A spomenuta dolazi u glomaznoj replici Pandorine kutije iz prve GoW igre. Unutar nje naći će se zavidna kolekcija koja uključuje knjižicu s ilustracijama, bonove za dodatni sadržaj u igri, dokumentarac o izradi, heavy metal album inspiriran igrom, te originalni soundtrack GoW trilogije. Cijena? Prava sitnica – stotinu dolara. A i kutiju možete dobro iskoristiti za neke druge stvari. Slika pod opširnije.
http://www.hcl.hr/vijesti-god-of-war-3-ultimate-edition-3551-21.html


JUST BE...
 
konokoDate: Sunday, 09/11/01, 11:08 | Message # 68
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 137
Status: Offline

Nema još potrebe za pretjeranim veseljem (ili tugom, ovisi o vašem osobnom stavu prema glumcu), s obzirom da podatak kako bi zgođušni Hugh mogao glumiti u Uncharted filmu ipak još nije potvrđen. Naime, Drakeov voice actor Nolan North u nedavnom intervjuu izjavio je kako bi volio u u ulozi protagonista kojemu daje glas u igri vidjeti upravo Hugh Jackmana. Kako kaže Nolan, to nije samo njegova ideja, već i ideja producenata koji rade nadolaeći Uncharted film. „Jackman je glumac kojeg bi stvarno volio vidjeti. On ima vanjštinu opasnog muškarca, no njegove oči odaju njegove osjećaje. Fenomenalan je glumac. Samo se nadam kako ću dobiti ulogu u filmu kako bi mogao raditi s Hughom.“ Da, ipak ćemo pričekati neke službene podatke o izboru glumca za film. Što vi mislite o Jackmanu? Koji bi bio vaš idealan izbor za ulogu Drakea? Guverner Kalifornije možda?


JUST BE...
 
AyroxDate: Friday, 09/11/06, 00:27 | Message # 69
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 47
Status: Offline
Heh, prvo trebam preći Uncharted 2 a tek onda mislit o filmu! Huh uskoro mi stiže ou jea!
 
konokoDate: Monday, 09/11/16, 15:58 | Message # 70
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 137
Status: Offline
za one koji ne surfaju puno po netu a zanima ih C/P sam recenziju borderlandsa, nalazi se pod news-borderlands-recenzije

JUST BE...
 
nepravdaDate: Monday, 09/11/30, 14:30 | Message # 71
Private
Group: Users
Messages: 14
Status: Offline
Di ste ljudi sta ima?
 
konokoDate: Monday, 09/11/30, 21:22 | Message # 72
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 137
Status: Offline
zatisje pred buru smile smile

JUST BE...
 
konokoDate: Thursday, 09/12/24, 23:01 | Message # 73
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 137
Status: Offline
sretan i cestit bozic vam zelim

JUST BE...
 
gamer5494Date: Friday, 09/12/25, 05:04 | Message # 74
Private
Group: Checked
Messages: 2
Status: Offline
Evo da vas sve pozdravim prvo. Ja sam gamer5494(imate me svi na PSN :D), u klanu sam s vama za Killzone 2 i MW2. Iako KZ2 ne igram skoro uopšte. Ali bi mogao početi. wink
 
AlnorDate: Friday, 09/12/25, 09:44 | Message # 75
Private
Group: NFF - ovac
Messages: 16
Status: Offline
Sretan Božić! smile
 
Forum » NFF » Općenito » Offtopic (Ova tema služi kao CHAT i u nju pišite što god želite!!!!)
Search:

Copyright MyCorp © 2024

Create a free website with uCoz